14. ročník

Termíny 2019

1.turnus30.6. - 5.7. 2.turnusNekoná se Přihláška Prohlášení (PDF)

Informace

Cena
Cena pro rok 2019 činí 4.100 Kč. Částku uhraďte bankovním převodem nejpozději do 15.6.2019! Po předchozí domluvě lze ve výjimečných případech platit i hotově. Na požádání vystavíme fakturu pro vašeho zaměstnavatele. Číslo účtu a variabilní symbol platby obdržíte v emailu, který vám automaticky přijde po vyplnění přihlášky.
Cena zahrnuje: kvalitní ubytování, plnou penzi, pitný režim při trénincích, pronájem všech sportovišť, trenéry + vedoucí, sportovní oblečení od firmy JAKO, pojištění odpovědnosti, vstupenky a ceny do soutěží.

Podmínky účasti
 • Účastnický poplatek musí být uhrazen ve stanovené lhůtě - viz. výše
 • Zdravotní stav dítěte musí být dostatečně dobrý na to, aby dítě mohlo absolvovat fotbalový kemp. Budeme požadovat potvrzení o bezinfekčnosti (vyplní rodiče) a potvrzení o zdravotní způsobilosti od lékaře. Obojí naleznete v prohlášení, které musí každý účastník odevzdat v den nástupu!
 • Rodiče rovněž souhlasí s případným užitím fotografií/videa dítěte, a to na tomto webu a na video materiálu z kempu, které děti po skončení kempu obdrží.
 • Účast na kempu lze stornovat, při odůvodněném stornu do 15.6.2019 vám celý poplatek vrátíme. Po tomto termínu si účtujeme poplatek ve výši 500 Kč.
Organizace
Sraz účastníků fotbalového kempu je první den od 15:00 do 15:30 u penzionu "Chalupa U Supa", ukončení turnusu a předání dětí rodičům je v poslední den od 12:00 do 12:30 tamtéž.

Věk účastníků
Přijímáme kluky i holky ve věku od 5 do 15 let. Děti budou podle věku a výkonnosti rozděleny do 3-4 oddílů.

Co s sebou
Vhodné sportovní oblečení a pohodlnou obuv (počítejte i s možností deště), hygienické potřeby, věci na spaní, přiměřené kapesné, plavky, případné nutné léky, pokrývku hlavy, vlastní podepsanou plastovou láhev, kartičku zdravotní pojišťovny... Naopak neberte si žádné šperky a jiné drahé věci.

Ubytování
Účastníci kempu jsou ubytováni v pěkném horském penzionu "Chalupa U Supa", která je umístěna v nádherném horském prostředí vysoko nad obcí Deštné v Orlických horách s krásným výhledem do údolí obce. K dispozici je bazén, bezdrátový internet, ping-pongový stůl a velké travnaté prostory na různé míčové a jiné hry. Individuálně lze využít i saunu, posilovnu a masáže.

Stravování
Snídaně, obědy a večeře se podávají v hotelové restauraci, za dobrého počasí ve venkovním posezení.

Pitný režim
V místě ubytování jsou k dispozici nápoje k jídlu, během dne je k dispozici čaj ve společenské místnosti. Je možno zakoupit další nealkoholické nápoje dle výběru. Každý účastník si přiveze svou označenou plastovou láhev, sloužící k pitnému režimu na hřišti.

Náplň dne
Tréninkové jednotky se konají 2x denně na travnatém hřišti v Deštném v Orlických horách. Večerní třetí trénink se odehrává buď u hotelu formou fotbálku, dovednostních soutěží či turnajů v ping-pongu. Na kurtech u hřiště lze pak sehrát turnaje v nohejbalu. Večerní náplň bývá doplněna i o poznávací vycházku do přírody, všestranný znalostní kvíz a další program. Předposlední den pobytu se koná na hřišti Fotbalová olympiáda, kdy děti ve své věkové kategorii plní různé disciplíny z fotbalového kumštu, a jsou za své výkony a snahu náležitě odměněni. Příklad disciplín olympiády :
 • Počet panenek
 • Střelba na přesnost
 • Střelba na čas
 • Člunkový běh s míčem
 • Slalom s míčem na čas
 • Přihrávka na přesnost
 • Hlavičky
Fotbalový kemp a škola Milana Frýda
Copyright © MF 2006 - 2019 | facebook JAKO FACR ZVU
zarivka tooltip